1093
104353

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 440 - 1 920 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

Utsikt över Stockholm Slott

Akvarell 30 x 85 cm.

Tilläggslista

Okänd konstnär, 18/1900-tal