1169
105925

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Sjölandskap i månsken

Bär signatur J Schell. Duk 54 x 80 cm.

Lagningar.