1174
106023

GOLVLAMPA, 1950-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal.

Mässing och svartlackerad metall. Tre skärmar med delvis mönstrat tyg. H 148.

Slitage, skärmarna något brända.