1191
106275

VAS,

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
VAS,

"Kulvas". Ewald Dahlskog, Bobergs Fajansfabrik, Gefle 1930-43. Fajans. Grön glasyr. Signerad ED Bo, MK. Höjd 12 cm.

Smärre nagg.