1198
106329

Adolphe Jean Hamesse

(Belgien, 1849-1925)
Utropspris
4 000 SEK
382 EUR
434 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Adolphe Jean Hamesse
(Belgien, 1849-1925)

"De Moulin d'Hoeylandt"

Signerad A. Hamesse. A tergo daterad 1892. Duk 36 x 25 cm.

Tilläggslista

Tilläggsinformation: A tergo etikett: "Aug. Bonnefoy, Place de Louvain 23, prés de Treurenberg".

A tergo etikett: "Aug. Bonnefoy, Place de Louvain 23, prés de Treurenberg".