1265
107509
Peter Dahl
(Född 1934)

"Peter Dahl Grafik 1952-2008"

Portfölj med 4 färglitografier, 2008, samtliga signerade 98/375, 43 x 30 cm, samt boken med komplett förteckning av Peter Dahls grafiska produktion 1952-2008.

Utropspris:

7 000 - 9 000 SEK

670 - 861 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Tilläggsinformation: De luxutgåvan.

Övrigt

De luxutgåvan.