129
76721

VÄGGRELIEF. Troligtvis Estland 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Förgylld. Tre änglar bland moln runt treenigheten. Diam 45 cm.

Skador och lagningar.