1302
108099

SNUSDOSA, silver, ostämplad, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
175 - 262 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
800 SEK

Invändigt förgylld. Kartuschformad, på locket kartusher i relief. Längd 7,5 cm.

Lagningar, slitage.