138
77721

KONSOLBORD. Sengustavianskt.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
KONSOLBORD. Sengustavianskt.

Bronserat och vitmålat. Skiva av vit marmor. Rektangulärt. Raka ben med fjällsnitt. Dekor av fleuroner. Bredd 100, djup 60, höjd 81 cm.

Skador, lagningar, senare skiva.