1424
106059

SKYLTFIGUR,

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
SKYLTFIGUR,

1900-talets första hälft. I form av cyklande man. Sockel med reklambanderoll med texten "Klappen som slog an, Tomten hos Gebe´s fann". Funktioner i behov av översyn. Transportlåda medföljer. Längd 91, bredd 30, höjd 120 cm.

Smärre skador.