1431
108247

DOCKSKÅPSTILLBEHÖR,

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
437 - 612 EUR
461 - 645 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
DOCKSKÅPSTILLBEHÖR,

18-1900-tal. Drygt 50 st. Mesta delen av metall. Bestående av bla ljuskronor, tennservis, speglar, tavlor, bord, element, brasskärm mm.

Skador.