1438
93499

PARTI BARBIE OCH HENNES VÄNNER,

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
219 - 262 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris

Mattel, 1960-tal. Bestående av Barbie, Barbie "Twist´n turn waist", Skipper samt Chris. Originalkartonger. Ca 30 plagg samt ett flertal accessoarer medföljer.

Barbie med avbrutet finger. Kartongskador. Skippers kartong utan underdel.