1446
107315

ARNOLD VW,

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
3 600 SEK
ARNOLD VW,

Tyskland, 1950-tal. Beigelackerad plast. Friktionsdrift. Originalkartong. Längd 21,5 cm.

Kartongen med skador.