1453
101207

CREEDMOORE BANK,

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
CREEDMOORE BANK,

USA, 1900-tal. Bemålat gjutjärn. Längd 25,5 cm.

Slitage. Lock till myntbehållaren saknas.