1456
107581

MÄRKLIN RÄLSBUSS TW 800,

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
526 - 701 EUR
547 - 729 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
MÄRKLIN RÄLSBUSS TW 800,

Tyskland, 1950-tal. H0. Lackerat i blått och beige. Funktion ej provad.

Smärre lackskador. Retuscher.

Tilläggslista

Lösa delar.