155
77773

BYRÅ. Gustaviansk.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
BYRÅ. Gustaviansk.

Fanerat med rosenträ och björk. Beslag av mässing. Skiva av svart marmor. Tre lådor. Inläggningar av blomsterurna. Bredd 114,5, djup 55, höjd 82 cm. Nyckel medföljer.

Senare skiva, fanerlagningar, fanerskador, ett lås saknas, renoverade lådor.