Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
155
77773

BYRÅ. Gustaviansk.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 950 - 2 440 EUR
2 270 - 2 830 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
BYRÅ. Gustaviansk.

Fanerat med rosenträ och björk. Beslag av mässing. Skiva av svart marmor. Tre lådor. Inläggningar av blomsterurna. Bredd 114,5, djup 55, höjd 82 cm. Nyckel medföljer.

Senare skiva, fanerlagningar, fanerskador, ett lås saknas, renoverade lådor.