167
78109

SOCKLAR, ett par, porslin. Berlin, 1700-tal.

Utropspris
1 000 SEK
87 EUR
91 USD
Klubbat pris
400 SEK

Kvadratiska med it glasyr. 10,5x10,5 cm.

Kantnagg.