1709
103199

DAMSKOR, 2 par, Saks Fifth Avenue, 1960-tal.

Utropspris
500 - 600 SEK
44 - 52 EUR
46 - 55 USD
Klubbat pris
400 SEK

Guld samt silverfärgade. Invändigt stämpelmärkta "Saks Fifth Avenue Fentonlast". Undertill i sulan litet klackjärn framtill. Klackhöjd 3,5 cm.

Smärre slitage.