1758
108419

TYGVÅD, Sonia Delaunay.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
1 300 SEK
TYGVÅD, Sonia Delaunay.

Siden. Grafiskt mönster i svart och vitt. Signerad Sonia Delaunay och numrerad 61/900 Artcurial Paris. 189 x 87 cm.