1767
104827

SCARF, Hermès, "Chasse á vol".

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Cashmire och silke. Signerad "Henri de Linares", märkt "HERMÈS-PARIS". 88 x 88 cm.

Smärre slitage.