188
78703

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1700-tal

Mansporträtt

Duk 71 x 55,5 cm. Samtida bronserad ram.

Skador, duklagningar.

Enligt uppgift eventuellt Carl Gustaf Burguer von Ritterstein (1713-1783).