21
74609

SYBORD. Sengustavianskt.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 090 - 1 370 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
SYBORD. Sengustavianskt.

Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Rak rektangulär form. Låda i sargen. Längd 60, bredd 36, höjd 73 cm. Nyckel medföljer.

Möjligen ursprungligen med fottrissor, beslagskompletteringar, fanerlagningar.