255
80689

KITTEL, koppar, 18-1900-tal.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
2 800 SEK
KITTEL, koppar, 18-1900-tal.

Rund med ringhandtag. Diam 58, höjd 34 cm.

Lagning. Ställ av gjutjärn medföljer.