258
80463

SALTKAR, silver. S:t Petersburg, Ryssland 1836.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris

Invändigt förgyllt. Rektangulärt med avfasade hörn. Snedgodronnerad kant. Räfflor. Fyra kulfötter. 95x7, höjd 3,5 cm.

Slitage.