26
74617

SPEGEL. Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Förgylld, bronserad och svartmålad. Rektangulär med utskjutande krön. Dekor av parställda gripar. Höjd 160, bredd 80 cm.