26
74617

SPEGEL. Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Förgylld, bronserad och svartmålad. Rektangulär med utskjutande krön. Dekor av parställda gripar. Höjd 160, bredd 80 cm.