271
81665

GRINDAR, ett par. S.k. "solgrindar". 1900-talets första hälft.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris

Bemålade i vitt och gult. Tot längd utan gångjärn 269, höjd 110 cm.

Renoverade, smärre slitage.