32
74629

VÄGGPENDYL. Sengustaviansk.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
VÄGGPENDYL. Sengustaviansk.

Förgylld och bronserad. Dekor av ymnighetshorn och krönande bandrosett. Vitlackerad urtavla märkt "Olof Björkman Jönköping". Höjd 78, bredd 50 cm. Pendel och nyckel medföljer.

Dekorlagningar.