323
85133

SALTKAR, St. Petersburg, 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Klubbat pris

Oval profilerad på fot. Längd 8,5 cm. Saltspade medföljer.

Lagningar, smärre bucklor.