332
85339
Johnny Oppenheimer
(1923-2005)

Stilleben med skål och vaser

Signerad J.Oppenheimer och otydligt daterad -85. Duk 50 x 61,5 cm.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

574 - 766 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Tilläggsinformation: Med dedikation a tergo.

Övrigt

Med dedikation a tergo.

Kontakta specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97