357
85773

TEDOSA MED LOCK, porslin. Transition.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
285 - 332 EUR
326 - 380 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Bukig. Piondekor i rött och grönt. Höjd 13 cm.

Nagg, lagningar.