38
74641

FÄLLBORD. England 1700/1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Fanerat med mahogny. Rund fällbar skiva på tredelad centralfot på tassfötter. Diam 115, höjd 76 cm.

Skivan något slagen.