395
87531

Max Haenel

(Sverige, 1863-1921)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Klubbat pris
Max Haenel
(Sverige, 1863-1921)

Kustmotiv med båtar

Signerad Max Haenel och daterad -85. Duk 40 x 60 cm.