Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
398
87447

URNOR med SOCKEL, ett par, porslin. Japan ca 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
194 - 388 EUR
222 - 443 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

En sockel med två kantnagg. Mynnningskrackelyrer.