407
88693

Julia Strömberg

(Sverige, 1851-1920)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
Julia Strömberg
(Sverige, 1851-1920)

Sommaren och vintern,

ett par. Monogramsignerade JSM och daterad -93. Pannå 22 x 30 cm.