411
88873

Cécile Ferrere

(Frankrike, 1847-1931)
Utropspris
8 000 SEK
706 EUR
737 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Cécile Ferrere
(Frankrike, 1847-1931)

Sydfransk pastoral scen.

Signerad Cecile Ferrere.
Duk 46 x 65 cm.

Smärre krackelyrer.