449
89713

Arvid Mauritz Lindström

(Sverige, 1849-1923)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
6 200 SEK
Arvid Mauritz Lindström
(Sverige, 1849-1923)

Insjölandskap

Signerad AM Lindström. Duk 36 x 65 cm.

Krackelyrer.