463
89729

Helge Johansson

(Sverige, 1886-1926)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
Helge Johansson
(Sverige, 1886-1926)

Landskap Frankrike

Signerad Helge Johansson och daterad Frankrike 1923. Duk 38,5 x 46 cm.