463
89729

Helge Johansson

(Sverige, 1886-1926)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
Helge Johansson
(Sverige, 1886-1926)

Landskap Frankrike

Signerad Helge Johansson och daterad Frankrike 1923. Duk 38,5 x 46 cm.