Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
468
85087

Robert Thegerström

(Sverige, 1857-1919)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
585 - 780 EUR
680 - 906 USD
Klubbat pris
4 800 SEK
Robert Thegerström
(Sverige, 1857-1919)

Motiv från Sandhamn

Signerad R Thegerström och daterad 1915. Duk 46 x 61 cm.

Proveniens

Enligt uppgift från Sandhamn.

Formgivare