512
90547

Djurgårdsviken

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
10 500 SEK
Djurgårdsviken

Otydligt signerad E.Fogström (?) och daterad 1884. Duk 54 x 68 cm.

Krackelyrer.