530
91077

August Wilhelm Saabye

(Danmark, 1823-1916)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
182 - 272 EUR
193 - 290 USD
Klubbat pris
5 200 SEK
August Wilhelm Saabye
(Danmark, 1823-1916)

Fiskarpojke

Signerad A.W. Saabye. Patinerad brons. Höjd 26 cm.

Troligen ett finger med lagning.

Tilläggslista

Trolig lagning på ena fingret.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

139. Fickur, av Fol à Paris, sent 1700-tal, Louis XVI.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 500 SEK