605
92523

SALONGSBORD. Empirestil.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
SALONGSBORD. Empirestil.

Fanerat med mahogny, delvis bronserat. Rund skiva. Centralfot med snidade fiskar. Diam 108, höjd 78,5 cm.

Omarbetat, skador, renoverat.