650
93925

BONADSMÅLNING, allmoge. Småland, 1800-talets första hälft.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

"Om de wisa mäns offer i Betlehem". Uppklistrad papp 50 x 240 cm.

Smärre skador och retuscher.