662
94271
Oscar Reutersvärd
(1915-2002)

Omöjlig figur

Signerad Oscar Reuterswärd. Duk 91 x 73 cm.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

957 - 1 148 EUR

Klubbat pris:
13 500 SEK
Tilläggslista

Olja på duk, 91 x 73 cm.

Kontakta specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion
+46 (0)708 92 19 97