712
95125

Olika konstnärer

(Sverige)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris

Olika konstnärer
(Sverige)

"Jubileumspärm Fotograficentrum"

Mapp innehållande 10 fotografiska originalbilder. Numrerad 65/110. Fotografier av Yngve Baum, Jean Hermansson, Walter Hirsch, Sune Jonsson, Stig T Karlsson, Hans Malmberg, Ralph Nykvist, Georg Oddner, Anders Petersen, Christer Strömholm. Vissa signerade. 48,5 x 43 cm.

Mappen försäljes i befintligt skick. Ej genomgången.

Tilläggslista

Berörs av konstnärsavgift. Droite de Suite.