735
95257

Judy Olausen

(Usa)
Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
177 - 355 EUR
185 - 370 USD
Klubbat pris
1 800 SEK
Judy Olausen
(Usa)

"Warhol"

Signerat Judy Olausen a tergo. Fotografi 50,5 x 40 cm.

Slitage.

Tilläggslista

Tilläggsinformation: Ytterligare en kopia medföljer (med vikveck, tejprester och skador).

Ytterligare en kopia medföljer (med vikveck, tejprester och skador).