784
96811

Historisk bataljscen

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Historisk bataljscen

Signerad I.F Akimov och daterad 1946 a tergo. Duk 83,5 x 187 cm.

Tilläggslista

Tilläggsinformation: Avbildar "Battle on the ice" 1242, där prins Alexander Nevsky vinner över den livländska riddarorden.

Avbildar "Battle on the ice" 1242, där prins Alexander Nevsky vinner över den livländska riddarorden.