796
91985

TALLRIKAR, ett par, porslin. Ludwigsburg 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
191 - 239 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Brättet med reliefdekor. Polykromt blomstermåleri. Förgylld kant. Diam 23 cm.

Lagningar.