8
74555

STEKFAT, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95)

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
1 400 SEK

Dekor i underglasyrblått av hjortar i landskap. Längd 31 cm.

Obet undersidesnagg.

Proveniens

Rune & Marja Wiréns samling

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

437. Robert Rauschenberg, "Samarkand Stitches #II".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK